مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سنگ گرانیت شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سنگ گرانیت نما ساختمانقیمت فروش سنگ گرانیت شیراز

امروزه ایران با وجود معادن زیاد از جمله کشورهایی محسوب می شود که در زمینه انواع سنگ ها از اهمیت و رونق  اقتصادی و نیز شهرت صادراتی زیادی برخوردار می باشد.

 سنگ گرانیت شیراز توسط شرکت های تولیدی با کیفیت مرغوب تولید و نیز روانه بازارهای داخلی و خارجی شده که با تضمین قیمت مناسب و به روش عمده عرضه می شود.

عرضه کننده سنگ گرانیت شیراز

مشخصات سنگ گرانیت نما ساختمان

مشخصات سنگ گرانیت نما ساختمان

از مشخصات سنگ نما و ویژگی های اصلی سنگ گرانیت شیراز این است که علاوه بر کیفیت مرغوب دارای زمینه ای گندمی رنگ با رگه های صدفی شکل به صورت سوزنی، بادبر یا تیشه ای فراوری می شود که بیشتر مورد استقبال و توجه کشورهای خارجی از جمله عراق و ترکیه گردیده است. 

از کاربردهای مهم سنگ گرانیت بیشتر در دیوارهای ساختمانی، کف پله ها و کابینت استفاده می کنند که در نوع خود بی نظیر بوده و نیز از لحاظ جنس استحکام سنگ گرانیت بسیار مقاوم و پر استحکام می باشد و نیز جذب آب کمتری نسبت به بقیه سنگ ها دارد همچنین در هنگام فرایند تولید از ساب پذیری بالا برخوردار می باشد.

همچنین این نوع سنگ به گونه های مختلفی فراوری و تولید می شوند که هر کدام بسته به نوع خود دارای مزایا و کاربرد خاص خود می باشد و نیز در مصرف ساختمانی استفاده می شوند که دارای اهمیت زیادی هستند.

این نوع محصول عمده صادراتی دارای مشخصات ویژه از جمله دارای مقاومت فشاری بالا، جذب آب پایین، مقاومت سایشی زیاد، مقاومت در برابر آفتاب، دارای قدرت و دوام بالا و غیره می باشد که با توجه به خصوصیات و کیفیت عالی خود توجه خود را به کشورهای خارجی جلب نموده است.

قیمت فروش سنگ گرانیت شیراز

قیمت فروش سنگ گرانیت شیراز

مراکز پخش و فروش سنگ گرانیت این نوع محصول را به صورت مستقیم و عمده انجام می دهند زیرا دارای کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب بوده و نیز از بهترین و مرغوب ترین سنگ در نوع خود در شیراز محسوب می شود.

همچنین قیمت فروش سنگ گرانیت شیراز بر پایه و اساس نوع کیفیت سنگ، ابعاد، اندازه، استفاده از مواد اولیه و ارگانیک در تولید سنگ گرانیت، نوع جنس و کاربرد آن در نمای ساختمان ها، نوع کاربرد سنگ و دیگر موارد می توانند نقش مهمی داشته باشند.

فروش انواع سنگ های گرانیت شیراز در ابعاد، اندازه، ضخامت و نیز تنوع در رنگ و طرح با کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب به روش عمده صورت می پذیرد که اغلب برای کف سالن، نمای ساختمان ها، کف پارکینگ، کف حیاط و غیره از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد که بسته به سلیقه افراد انتخاب و خریداری می شوند.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید