عرضه کننده سنگ مرمریت لاشتر

در کشور ما بسیاری از کارخانه ها به تولید سنگ مرمریت می پردازند ولی جهت دسترسی به سنگ مرمریت لاشتر با به فروشندگان شهر اصفهان رجوع کرد.

عرضه کننده سنگ مرمریت لاشتر

مشخصات فنی سنگ مرمریت لاشتر

مشخصات فنی سنگ مرمریت لاشتر

مشخصات سنگ لاشتر که باید مد نظر قرار دهیم این است که این نوع سنگ جزو مرمریت های مشکی با رنگ در بین سایر سنگ های ایران است و به جهت طراحی های خاص و شیک در بخش هایی نظیر سرویس های بهداشتی و بخش های گوناگون ساختمانی قابل استفاده می باشد. البته به سبب دارا بودن مقاومت بالای سنگ مرمریت لاشتر در مقابل شرایط بد جوی و همچنین جذب آب با مقدار بسیار پایین، سرما و گرما سبب گردیده که در نمای بیرون و داخل ساختمان از آن استفاده شود. سنگ مرمریت لاشتر در میان بقیه سنگ های موجود ایرانی از قیمت مناسب تری برخوردار است و جهت استفاده داخل کشور و یا صادرات بسیار به صرفه است

منشا تولید سنگ مرمریت لاشتر کجاست؟

منشا سنگ مرمریت لاشتر مربوط به استان اصفهان می باشد. معادن مربوط به این نوع سنگ در فاصله 35 تا 40 کیلومتری بخش جنوب شهر اصفهان قرار دارد، بر طبق این موارد بیشترین متراژ تولیدی این سنگ مربوط به استان اصفهان است. این سنگ با نام انگلیسیpeitra gray  هم معروف است.

رنگ بندی سنگ مرمریت لاشتر چگونه است؟

زمینه سنگ مرمریت لاشتر بصورت مشکی مایل به رنگ طوسی است. بنابراین در دو نوع خاکستری رنگ و خاکستری تیره مایل به مشکی با خط های سفید قابل دسترس می باشد.  

آشنایی با انواع و اقسام تولیدات سنگ مرمریت لاشتر:

به جهت افزایش دادن اصطکاک روی سنگ مرمریت لاشتر آن را اصطلاحا تیشه ای می کنند. دلیل این کار سختی آن و همینطور استفاده از آن در فضاهای باز می باشد. سنگ مرمریت لاشتر در انواع و اقسام گوناگون تولیدات نسبت به نیاز بازار ارائه می شود. برخی از تولیدات مانند :

  •  هوند
  • سندبلاست 
  • تامبل 
  • چرمی
  • صیقلی

برخی از کاربرد های سنگ مرمریت لاشتر بصورت زیر است:

سنگ لاشتر علاوه بر استفاده در نماهای خارجی، فضاهای داخلی و همچنین سرویس های بهداشتی در برخی مکان های دیگر نظیر لابی آپارتمان ها، سینما،کف مکان های عمومی مثل لابی، کافی شاپ، سنگ راه پله و زیر پله، پاگردها و دیواره های پله، حمام های لوکس و مستر، کابینت و فضای آشپزخانه، سنگ فرش کف هال، پذیرایی و اتاق ها قابل استفاده استالبته استفاده از این سنگ در سرویس حمام اصلا توصیه نمی گردد. چون که بخار آب حمام که از آب گرم می آید رابطه مناسبی با این مدل سنگ ندارد و سبب ایجاد آسیب به بافت این سنگ می شود.

 

نمایندگی فروش سنگ مرمریت لاشتر

نمایندگی فروش سنگ مرمریت لاشتر جهت دسترسی به نمایندگی فروش سنگ مرمریت لاشتر می توان با کارشناسان ما در تماس باشید و از اطلاعات آنها استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما