عرضه کننده سنگ مرمریت ابرکوه

سنگ مرمریت ابرکوه چه نوع سنگی است؟ مرمریت از تبلور مجدد آهک به وجود می آید و سنگ رسوبی دگرگون شده می باشد.طی زمانها و تحت فشار زیاد سنگ های رسوبی دگرگون شده و سنگ مرمریت متبلور می شود. 

عرضه کننده سنگ مرمریت ابرکوه

کیفیت سنگ مرمریت ابرکوه

کیفیت سنگ مرمریت ابرکوه ناخالصی هایی که در سنگ آهک وجود داشته باعث ایجاد رگه های رنگی در سنگ مرمریت می شود که کشور ما انواع رنگ ها را دارد.مرمریت با زمینه رنگ قرمز: مرمریت بوانات، مرمریت انارک و مرمریت بجستان . مرمریت با زمینه طوسی مانند: سنگ مرمریت پرشین سیلک یا سیلک امپرادور سنگ های مرمریت با رگه های قهوه ای: مرمریت مهکام .مرمریت با رگه های رنگ مشکی: مرمریت نجف آباد، مرمریت گلدن بلک، مرمریت مشکی دهبید ومرمریت مشکی بیرجند. مرمریت با زمینه رنگ سفید: سنگ مرمریت سبزوار و کاشمر. مرمریت با رگه رنگ کرم مانند: مرمریت دهبید شایان و نمین.بعضی ترکیبات باعث ایجاد رنگ های مختلف در مرمریت می شوند : کلریت ها و سیلیکات ها، که باعث ایجاد رنگ سبز را در مرمریت ها می شوند.. ترکیبات هموتیت و کربنات منگنز که باعث ایجاد رنگ صورتی و قرمز را درمرمریت می شود. ترکیبات لیمونیت رنگ زرد را می سازند.

سنگ مرمریت ابرکوه به علت داشتن رنگ بندی های مختلف مقاومت زیاد و کیفیت بالا در ساخت انواع نماهای کلاسیک کاربرد زیادی دارد.

از مزیت های استفاده از سنگ مرمریت می توان مقاومت زیاد آن در برابر سختی و حرارت بالا را نام برد. مزیت های دیگر این سنگ گرانبها سایش پذیر بودن آن جلای زیاد آن و تنوع در رنگ و زیبایی نام برد .البته این سنگ در محیط های باز با نفوذ آب و هوازدگی باعث تخریب رگه ها و حل شدن آهک کنار آن میشود.بنابراین سنگ مرمریت مناسب تر برای مکان های سرپوشیده است تا فضاهای باز مگر اینکه ابعاد و ضخامت بالاتری از آن برش داده شود تا در اثر نفوذ آب و هوا مقاومت بیشتری داشته باشد.

 سنگ ابرکوه دارای کیفیت بسیار بالایی است و کیفیت سنگ ابرکوه بر هیچکس پوشیده نیست.

مرکز پخش سنگ مرمریت ابرکوه

مرکز پخش سنگ مرمریت ابرکوه سنگ مرمریت ابرکوه از بهترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت دنیا می باشد و همینطور در رنگ ،سختی در مقابل فشار  و نفوذ هوا بی نظیر می باشد. ما علاوه بر فروش این سنگ گرانبها در ایران آن را به خارج از کشور هم صادر می کنیم..سنگ مرمریت ابرکوه مراکزی برای پخش در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است که آدرس آن در زیر اعلام شده. پخش سنگ مرمریت با سابقه چندین ساله و ارائه سنگ های مرمریتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما