عرضه کننده سنگ قرنیز ساختمانی

آیا می دانید که سنگ قرنیز ساختمانی چیست؟ قرنیزها از انواع سنگ هایی هستند که برای دکوراسیون داخلی ساختمان ها به کار می روند. اندازه، طرح و رنگ هر کدام متفاوت است. در کشور ایران تولید کنندگان این محصول فعالیت های گسترده ای را برای تولید نمونه های با کیفیت سنگ قرنیز انجام می دهند. سنگ قرنیز توسط عرضه کننده آن در مدل های گوناگون ارائه می شود. این نوع سنگ معمولا در پایین دیوار داخل ساختمان ها برای زیبایی نصب می شوند. 

عرضه کننده سنگ قرنیز ساختمانی

انواع سنگ قرنیز ساختمانی

انواع سنگ قرنیز ساختمانی انواع سنگ قرنیز ساختمانی در کشور موجود می باشد. این نوع سنگ ها در نمونه های ایرانی و خارجی در رنگ ها و جنس های متفاوت می باشند. از جمله جنس این قرنیزها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چوب
  • پلاستیک
  • بتن
  • سیمان
  • سنگ

نصب این نوع سنگ ها اغلب به دلیل خاصیت های آن است. جلوگیری از نفوذ رطوبت به دیوار و همچنین جلوگیری از صدمات در حین جابجایی اثاثیه از ویژگی های سنگ قرنیز است. 

سنگ های قرنیز ساختمانی در رنگ های بسیار زیبا و اندازه های متفاوت توسط این سایت عرضه می شود. قرنیزها به صورت نوار در امتداد یکدیگر روی دیوار نصب می شوند. با استفاده از قرنیز می توانید نمای داخلی ساختمان مورد نظر را زیباتر کنید. 

قرنیزهای درجه یک دارای ثبات رنگی بسیار بالا می باشند. امروزه انواع قرنیزهای ام دی اف، پی وی سی و پلی استایرن از فروش مناسبی برخوردارند. این نوع سنگ قرنیزها جلوه خاصی را به ساختمان می بخشد. 

در هر شهری که هستید می توانید بهترین نوع از سنگ قرنیزها را از نمایندگی های معتبر خرید کنید. ضخامت قرنیزها متفاوت بوده و هر مشتری طبق سلیقه خود می تواند ضخامت مورد نظر خود را سفارش دهد. 

شرکت پخش سنگ قرنیز ساختمانی

شرکت پخش سنگ قرنیز ساختمانی سنگ قرنیزها به صورت بسته بندی شده در کارتن در نمونه های مختلف توسط شرکت پخش آن، توزیع می گردد. پخش سنگ ساختمانی در ایران در انواع جدید و با کیفیت انجام می شود. 

سنگ قرنیز ساختمانی که از پرتقاضاترین نوع سنگهای موجود در کشور است در ساختمان ها مخصوصا ساختمان های مسکونی و اداری بیشترین کاربرد را دارند. 

در هنگام خرید سنگ قرنیز می توانید آن را متناسب با رنگ کف ساختمان انتخاب کنید. شرکت پخش سنگ قرنیز با ارائه بهترین نوع از این محصول و تنوع در رنگ و طرحی که دارند حق انتخاب بالایی را به مشتریان داده است. 

قرنیزها که یکی از تزئینات داخلی ساختمان هستند در تهران و سایر شهرها توسط شرکت پخش انواع سنگ ساختمانی با قیمت های مناسبی توزیع می گردند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما