عرضه کننده سنگ تراورتن قهوه ای

همه ی ما امروزه شاهد پیشرفت صنعت های گوناگون و همچنین صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی هستیم.امروزه با پیشرفت این صنایع در ساختمان سازی از سنگ های گوناگون با طرح ها و رنگ های مختلف استفاده می شود.سنگ تراورتن قهوه ای یکی از این سنگ ها است که مورد استفاده قرار می گیرد.از این سنگ ها اغلب برای سطوح کف ساختمان های مسکونی و اداره ها و فروشگاه ها،مساجد و موارد دیگر استفاده می شود.

عرضه کننده سنگ تراورتن قهوه ای

کارایی سنگ تراورتن قهوه ای در ساختمان

کارایی سنگ تراورتن قهوه ای در ساختمان گفتیم که از این سنگ بیشتر برای سطوح کف استفاده میشود ، اما استفاده های دیگر هم دارد مثلا برای نمای ساختمان که مانند روکشی بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد . سنگ تراورتن قهوه ای به دلیل داشتن رنگ قهوه ای شکلاتی در محیط زندگی به انسان احساس ارامش می دهد و سازگار با محیط است . جنس سنگ های تراورتن بسیار محکم است و برای استفاده در فضا های باز نیز بسیار مناسب است ، در سطح این سنگ ها سوراخ های ریز نامنظمی وجود دارد ، وجود این حفره های کوچک باعث شده این سنگ را در برار سرما و گرما و همچنین لغزنده بودن مقاوم سازد ، نکته ی قابل توجه دیگر که کارایی سنگ تراورتن را افزایش داده این است که سطح این نوع سنگ کاملا طبیعی است و مرور زمان و عوامل طبیعی نمی تواند از کیفیت این سنگ کم کند . نا گفته نماند ضخامت سه سانتی متری این سنگ این امکان را می دهد که ماشین های سبک و سنگین بتوانند بر روی ان ها تردد داشته باشند .تمام این ویژگی ها که بیان شد سبب شده که از این سنگ برای نمای ساختمان ها ، برای سطوح کف ساختمان و همچنین قرنیز دور دیوار های داخلی ساختمان و … مورد استفاده قرار گیرد . این سنگ ها مدل های متفاوتی دارد که بسته به نوع استفاده ای که قرار است از ان ها بشود ضخامت های متفاوتی دارد .  

مرکز پخش سنگ تراورتن قهوه ای

مرکز پخش سنگ تراورتن قهوه ای سنگ تراورتن قهوه ای به دلیل داشتن رنگ و جلوه ی زیبا مشتریان زیادی را جذب خود کرده و نسبت به رنگ های دیگرش بسیار پر فروش تر است . مرکز پخش سنگ ، های زیادی در ایران وجود دارد که انواع مختلفی از این سنگ ها را می فروشند . ﺷﺎﯾﺪ در مورد این سنگ  ﺑﺘﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ که ﺻﺪ ﻫﺎ ﻣﺪﻝ ﺍﺯ ﺳﻨﮓ های  ﺗﺮﺍﻭﺭﺗﻦ ﻗﻬﻮﻩ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻭﺵ سنگ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ می توان گفت ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ان ها از ﻭﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎﯼ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮﺩﯼ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ بر اساس نوع ان ها ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما