عرضه کننده سنگ تراورتن درجه یک

سنگ تراورتن درجه یک، جز گروه سنگ های آهکی متخلخل است که در گروه سنگ های رسوبی جای دارد. در این مطلب ما قصد داریم در مورد شرکت پخش و عرضه کننده سنگ تراورتن و همچنین به ویژگی سنگ تراورتن این نوع سنگ کاربردی بپردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عرضه کننده سنگ تراورتن درجه یک

ویژگی های سنگ تراورتن درجه یک

ویژگی های سنگ تراورتن درجه یک

سنگ تراورتن درجه یک از تجمع رسوبات چشمه های آب گرم ایجاد می شود. این آب های گرم دارای یک نوع گاز هستند که سبب می شود حفره های کوچکی در درون این سنگ ها ایجاد شود.

این حفره ها از آتش سوزی این سنگ جلوگیری، همچنین ماسه ها به راحتی درون این حفره ها قرار می گیرد و از افتادن این سنگ ها جلوگیری می شود.

رنگ روشن این سنگ ها به دلیل عنصرهای کم در آب است و عواملی مانند گرما، ارتفاع روی کیفیت تاثیر دارد.

 ویژگی های سنگ تراورتن عبارتند از: بافت متخلخل آن و رنگ بندی های خاص و نواری شکل بودن این نوع سنگ، دارای وزن سبکی است، رنگ ثابتی دارد و قدرت چسبندگی بالا با ملات، تحمل مقاومت فشاری بالا و استحکام و مانند یک عایق حرارتی عمل می کند.

سنگ تراورتن به دو نوع موج دار و بدون موج دسته بندی می شوند. خاصیت صیقل پذیری بالای دارد و درخشندگی زیبایی دارد. به همین علت در نماهای رومی از آن استفاده می شود.

این سنگ ها در محیط های پر بارش و سرد بسیار کاربردی هستند. مطمئن باشید این نوع سنگ رها نمی شود. در برابر نور آفتاب با دوام هستند 

شرکت پخش سنگ تراورتن عمده

شرکت پخش سنگ تراورتن عمده

در قسمت پایانی به شرکت پخش سنگ تراورتن به صورت عمده خواهیم پرداخت.

شرکت پخش سنگ عمده تراورتن توانسته است با عرضه مستقیم این محصول واسطه های فروش را بر کنار کرده و این محصول پر کاربرد را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهند.

سنگ تراورتن هر چه سفید تر و شفاف تر باشد از مرغوبیت و کیفیت بالای برخوردار است و قیمت بالاتری دارد.

عواملی چون رنگ سنگ و ضخامت و یکدست بودن سنگ و مقدار متراژ سنگی که قصد خرید دارید و از همه مهمتر کیفیت در قیمت گذاری سنگ تراورتن تاثیر گذار دارد.

این شرکت به صورت حضوری و غیر حضوری فعالیت های خود را انجام می دهد و آماده مشاوره به خریداران هستند. در خرید غیر حضوری یا آنلاین باید به سایت مربوط به این شرکت رجوع کنید و بعد از مشاهده محصولات و مشاهده قیمت ها محصول خود را سفارش دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید و محصول را در مکان مورد نظر تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما