عرضه کننده سنگ تراورتن خاکستری

تراورتن قرنها است که برای ساختن شگفتی های معماری نفیس به کار رفته و تا به امروز نیز پابرجاست و ماندگاری اثبات شده و زیبایی پایدار آن همچنان به سازندگان و صاحبان خانه ترغیب می شود که در پروژه های جدید ساختمانی کاشی های تراورتن یا سنگفرش ها را انتخاب کنند. این سنگ طبیعی بسیار متنوع است، می توان در تعدادی از مکانها هم در داخل و هم در خارج از آن استفاده کرد. این مرکز عرضه کننده بهترین نمونه های سنگ تراورتن خاکستری می باشد.

عرضه کننده سنگ تراورتن خاکستری

کاربرد انواع سنگ تراورتن چیست؟

کاربرد انواع سنگ تراورتن چیست؟ انواع کاربرد سنگ تراورتن در این جا لیست شده اند.
1. کف و دیوار
کاشی های تراورتن برای کف و دیوارها یک انتخاب عالی هستند. آشپزخانه ها، راهروها، حوضچه ها و حمام ها همگی می توانند از کف تراورتن بهره مند شوند، که می تواند انواع سبک دکوراسیون را داشته باشد و در هنگام بسته شدن مناسب، در مقابل ترافیک مکرر پا و ظروف آشپزخانه بایستد. دیوارهای کاشی تراورتن یک انتخاب محبوب برای لابی های چشمگیر هتل یا مراکز همایش است.

2.  استخر
اگر استخر در حیاط خلوت خود دارید، سنگفرش های تراورتن می توانند یک انتخاب خارق العاده برای آن باشند. می تواند لغزش سطح را به میزان زیادی کاهش دهد. سنگفرش ها حتی در روزهای گرم نیز خنک باقی می مانند، و پاهای برهنه شما را نمی سوزاند.

3. حیاط ها
چه در پشت خانه و چه یک حیاط در پشت هتل، یک پیاده رو داشته باشید، سنگفرش های تراورتن یک انتخاب چشمگیر است که میهمانان شما را خیره می کند. الگوهای زیادی وجود دارد که می توانید در  آن را انتخاب کنید.

5- مسیرهای رانندگی
سنگفرش های تراورتن می توانند جذابیت مهمی در منزل شما به همراه دارد و به اندازه کافی بادوام است که در برابر بسیاری از چرخه های فرسودگی و همچنین گرما / ذوب بایستید.

6. پیاده رو و مسیرها
با استفاده از این سنگفرش های سنگی طبیعی می توان یک پیاده رو منتهی به درب ورودی یا یک مسیر پر پیچ و خم را بسیار جذاب تر کرد.

7. پله
در داخل یا خارج، کاشی های تراورتن و کف سازی می تواند راه پله های خیره کننده را ایجاد کند.

شرکت پخش سنگ تراورتن خاکستری

شرکت پخش سنگ تراورتن خاکستری تراورتن یکی از سنگ های بسیار زیبا و کاربردی می باشد. این محصول را می توانید از طریق شرکت پخش سنگ تراورتن خریداری نمایید. این مجموعه به شما کمک می کند تا بتوانید انواع مختلف رنگ بندی های این محصول مانند سنگ تراورتن خاکستری را با کیفیت خیلی خوبی خریداری نمایید، در حالی که قیمت بسیار مناسب و خوبی را برای آن پرداخت نموده اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما