عرضه کننده سنگ آنتیک سه بعدی سفید

عرضه کنندگان سنگ آنتیک سفید سه بعدی‌ می کوشند طرح هایی را ارائه دهند که در تمامی مکان های رسمی، اداری یا هنری مورد استفاده قرار بگیرد. رنگ سفید با بزرگ نشان دادن محیط و سه بعدی بودن محصول عموما می تواند زیبایی فضاهایی مانند سینما، سالن تئاتر و … ایجاد نماید. این محصول با طرح های فانتزی یا رسمی می تواند کاربرد ویژه ای را داشته باشد. نرخ متغیر این محصول نیازمند اطلاع یابی خریدار در هنگام خرید را لازم می سازد.

عرضه کننده سنگ آنتیک سه بعدی سفید

خصوصیات سنگ آنتیک سفید

خصوصیات سنگ آنتیک سفید سنگ انتیک امروزه علاوه بر پوشش برای انواع دیوار و کف، برای زیبایی و تزئین محیط های داخلی و خارجی نیز به کار می رود. تولید کنندگان این محصول عموما برای با مشاهده استقبال بی نظیر خریداران این محصول و کارایی عالی در فضاهای مخالف هنری و خانگی، سعی بر این داشته اند که با افزایش مدل و تنوع در طرح های حاصله بتوانند بر میزان فروش خود بیافزایند.

سنگ آنتیک سفید عموما دارای ترکیباتی نیز می باشد که زیبایی هرچه تمام تر محصول را ایجاد می کند. استفاده از تکه های آیینه یا سنگ های خاص درخشان در ترکیبات این محصول براقیت خاصی را به محصول می بخشد. از خصوصیات سنگ آنتیک سفید می توان به ضخامت مختلف این محصول، ابعاد گوناگون و همچنین حالت مات یا برق محصول اشاره کرد.

استفاده از مدل مات این محصول عموما در فضاهای کوچک و داخلی مانند انواع دیوار پشت تلویزیونی یا نمای کنار سالنی کاربرد دارد ولی به کار بردن نوع براق آن به علت افزایش دید فضای مذکور، بیشتر در پوشش ستون های مختلف داخلی و بیرونی مشاهده می گردد.

قیمت نهایی سنگ آنتیک سفید

قیمت نهایی سنگ آنتیک سفید سنگ آنتیک سه بعدی عموما به جهت تولید برجسته طرح محصول، طرفداران خاص خود را دارد. این محصول در برجسته سازی از طرح های مختلفی بهره می برد. برجسته سازای با طرح مربع، مثلث و … با طرح های متقارن یا غیر متقارن، توسط دستگاه های مخصوص این کار صورت می گیرد.

قیمت نهایی آنتیک سفید بستگی به نوع وارداتی یا صادراتی بودن محصول دارد. محصولات وارداتی عموما با داشتن هزینه های مازادی مانند هزینه گمرگ دارای قیمت نهایی بیشتری می باشد.

عرضه کنندگان این محصول براساس کیفیت محصول، نوع برند تولیدی، ضخامت و در آخر طرح محصول اقدام به قیمت گذاری می نمایند. خرید عمده انواع سنگ آنتیک به علت سفارش در تعداد و حجم بالا از نرخ پایین تری بهره می برد که صرفه اقتصادی و به مراتب سود بیشتری برای از آن خریدار و فروشنده می نماید. قیمت سنگ آنتیک ارزان عموما برای طرح های ساده با درجه کیفی متوسط تعلق می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما