عرضه کننده انواع سنگ تراورتن

عرضه کننده انواع سنگ تراورتن توانسته با عرضه این محصول در آمد فوق العاده ایی را کسب کند. سنگ تراورتن یکی از بهترین سنگ ها می باشد که می توان هم در نمای بیرونی هم در داخل ساختمان از آن استفاده کرد.

عرضه کننده انواع سنگ تراورتن

انواع سنگ تراورتن مرغوب

انواع سنگ تراورتن مرغوب

انواع سنگ تراورتن مرغوب دارای مزیت های زیر می باشند:

  • این سنگ در مقابل سرما، گرما، باران، برف مقاومت فوق العاده ایی دارد به همین دلیل می توان در نمای بیرونی ساختمان از آن استفاده کرد.
  • قدرت ساب پذیری خوبی دارد.
  • دارای رنگ و طرح های متنوعی می باشند تا مشتریان بتوانند مطابق با سلیقه خود آن ها را انتخاب کنند.
  • این محصول دارای خلل و فرج هایی می باشد که باعث شده هم شکل ظاهری آن زیبا شود. هم بتوان به خوبی آن را به سطح مورد نظر چسباند.
  • این سنگ ها دارای منافذی می باشد که باعث شده در هنگام استفاده به عنوان کفپوش لیز نخورند.
  • این محصول قیمت مناسبی دارد و خرید آن می تواند مقرون به صرفه باشد.

سنگ های تراورتن در رنگ هایی مانند سفید، کرم، برنزه تیره و روشن، قرمز وجود دارند و هر چه رنگ سنگ روشن تر باشد ناخالصی کمتری دارد و همین باعث افزایش مرغوبیت سنگ می شود.

شرکت پخش انواع سنگ تراورتن

شرکت پخش انواع سنگ تراورتن

شرکت پخش انواع سنگ تراورتن تمام توان و تلاش خود را انجام می دهد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد. امروزه به خاطر افزایش تقاضا برای این سنگ باعث شده تولید این محصول در کشور افزایش یابد. خلل و فرج هایی که در روی این سنگ وجود دارد در کارخانه با رزین پر می شود و همین سبب شده تا تقاضا برای این محصول افزایش یابد. ضخامت این سنگ معمولا 1 اینچ است ولی تا 2 اینچ هم تولید می شود. از ضخامت های دو اینج این سنگ می توان در مناطق سردسیر استفاده کرد.

این محصول را می توان برای دکوراسیون داخل منزل و نمای ساختمان استفاده کرد. اگر به دنبال خرید سنگی محکم و مقاوم هستید ولی در حین حال می خواهید قیمت مناسبی هم داشته باشد. به شما توصیه می کنیم حتما به سراغ سنگ های تروارتن بروید چون از نظر کیفیت فوق العاده می باشند. این نمونه محصول دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد و همین باعث شده مشتریان بیشتری جذب خرید این نمونه سنگ شوند.

این محصول در مقابل گرمای خورشید دچار رنگ پریدگی نمی شود و سالیان سال رنگ خود را حفظ می کند. از نظر شکل ظاهری این سنگ زیبا و منحصر به فرد می باشد و ما می توانیم دکوراسیون منزل خود را به وسیله آن زیبا و فوق العاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما