مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم سنگ آنتیک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مشخصات سنگ آنتیک صادراتیمرکز صادرات سنگ آنتیک باکیفیت

سنگ های گران بها در شکل ها و انواع رنگ و درخشش از معادن سنگ معدن استخراج و در تمام کشور های متقاضی این کالا توزیع می شوند. شرکت تولید کننده انواع سنگ آنتیک صادراتی را با بهترین کیفیت و از اصیل ترین سنگ ها به صورت مستقیم در اختیار تمام کشور های در خواست کننده این کالا می گذارد تا این محصول با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برسد.

عرضه مستقیم سنگ آنتیک صادراتی

مهمترین مشخصات سنگ آنتیک صادراتی

مهمترین مشخصات سنگ آنتیک صادراتی سنگ های زینتی و گران بها در بسیاری از معادن کشور وجود داشته و ایران یکی از غنی ترین کشور ها در مورد استخراج انواع سنگ های با ارزش معدنی است این سنگ ها همراه با ناخالصی های زیادی از معادن استخراج و سپس پاکسازی و مورد استفاده قرار می گیرند.

از مهمترین مشخصات سنگ آنتیک صادراتی درخشش و براقی سنگ است یک سنگ اصیل و ریشه دار باید از برق و زیبایی خاصی برخوردار یاشد تا قابلیت صادرات را پیدا کند یک سنگ با ارزش معدنی باید بسیار شفاف باشد، هر چقدر شفافیت سنگ بیشتر و رگه های موجود در سنگ کمتر باشد سنگ از کیفیتی بالاتر و در نتیجه مرغوبیتی بیشتر برخوردار است .

یک سنگ معدنی عالی و گران قیمت باید از درجه سختی بالایی بهره داشته باشد بسیاری از سنگ های معادن هنگام تراش از هم پاشیده و از بین می روند و این اصلا خوب نیست بلکه اگر یک سنگ معدن از سفتی و انسجام بالا و خوبی برخوردار باشد حتما جز سنگ های بسیار مرغوب خواهد بود.

تولید کنندگان سنگ انواع سنگ های درخشان و با کیفیت و محکم با کمترین رگه را برای ارسال به کشور های متقاضی در خارج از کشور آماده و در اسرع وقت این کالا را برای ایشان ارسال می نماید.

مرکز صادرات سنگ آنتیک باکیفیت

مرکز صادرات سنگ آنتیک باکیفیت مرکز صادرات سنگ آنتیک با کیفیت را از بهترین و درخشان ترین و کم رگه تربن انواع سنگ معدن انتخاب و این کالای ارزشمند را در اختیار شرکت های بازرگانی برای ارسال به کشور های متقاضی قرار داده است .

مرکز صادرات سنگ آنتیک و گران قیمت را با قیمتی متعادل و مناسب در اختیار کشور های دیگر قرار می دهد اما اگر کسی تمایل به استفاده از انواع سنگ های صادراتی با قیمتی ارزانتر را دارد بهتر است که واسطه ها را کنار بگذارد و مستقیم وارد معامله و خرید و فروش شود البته برای برخورداری از قیمت استثنایی سنگ شما می توانید انواع محصولات را به صورت کلان و عمده انجام داده تا در این صورت بتوانید از نرخ پایه و کف که توسط تولید کننده تعیین شده است استفاده و سود ببرید.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید