عرضه سنگ ورقه ای باکیفیت ویلا

انواع سنگ ورقه ای باکیفیت برای محوطه سازی باغ، ویلا و پارک های شهری و کوهستانی و جنگلی به قیمت عمده عرضه می گردد.

آیا تاکنون از سنگ های ورقه ای استفاده کرده اید؟ چه عواملی شما را به استفاده از آن راغب کرده است؟

سنگ های ورقه ای یکی از پرفروش ترین سنگ های ساختمانی می باشد. منابع عظیم و پراکنده، تنوع رنگ باعث ایجاد قدرت انتخاب بالایی شده است و به علت ساده تر بودن مراحل استخراج و فرآوری مختصر، قیمت تمام شده پایین و مناسب است. از طرفی سنگ فرش یا نمای کار شده با سنگ ورقه ای طبیعی به علت زبری سطوح مانع سرخوردگی یا انعکاس آینه ای نور خورشید می گردد.

سنگ های ورقه ای به نوبه خود بر اساس جنس و رنگ و کیفیت رده بندی می شوند. هر رده برای کاری مناسب تر است و با توجه به شرایط اقتصادی و میزان کار، سود، مدت دوام هر پیمان انتخاب می گردد.اما توصیه ما به شما پیمانکاران و کارفرمایان محترم به عنوان عضو کوچکی از جامعه صنعت سنگ، استفاده از کالای باکیفیت و درجه یک می باشد که باعث دوام کار، پایداری سطوح و عمر طولانی تر و در نتیجه هزینه نگهداری کمتر می باشد.

متاسفانه دیده می شود که برخی افراد برای کسب سود بیشتر به جای سنگ های مرغوب، از سنگ های درجه دو و حتی درجه سه استفاده می کنند و اجرای نامناسبی هم دارند، با اولین بارش و یخبندان کار به طور جدی آسیب دیده و نیاز به مرمت فوری داشته است. این مساله علاوه بر هدر رفت منابع مالی و انسانی باعث بی کیفیت جلوه کردن کار سنگ ورقه ای می شود، در حالی که با استفاده سنگ درجه یک در کنار استفاده از اکیپ مجرب در این زمینه کار باکیفیتی حاصل می شود که سال ها بدون تغییرات نامطلوب فضای چشم نوازی به محیط زندگی شما می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما