عرضه بهترین سنگ تراورتن کرم رگه دار

تراورتن جزو زیبا ترین و کاربردی ترین سنگهایی است که در ساختن ساختمان ها به کار میرود. این سنگ در رنگهای کرم روشن و کرم تیره و کرم تیره تر و بژ موجود می باشد و به صورت رگه دار و بی رگه وجود دارد. این سنگ در طرحهای ساده و موج دار موجود است. بهترین سنگ تراورتن رگه دار را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا عرضه می کنیم.

عرضه بهترین سنگ تراورتن کرم رگه دار

همه چیز در مورد سنگ تراورتن

همه چیز در مورد سنگ تراورتن این سنگ جزو سنگ های آهکی است که برای ساختن ساختمان ها به کار میرود. این نوع سنگ از انباشته شدن رسوبات و آب گرم و سرد به وجود می آید و آهکی می باشد و در چشمه‌های آهکی و سنگی و  رسوبی ساخته می‌شود و از کربنات کلسیم می باشد و جزو پوسته زمین است. حفره‌های این سنگ به خاطر جمع شدن آب در مدت زمان طولانی  به وجود می‌آیند و سنگ تراورتن بیشتر در مصالح ساختمانی استفاده می شود. این نوع سنگ را صیقل داده و در کارهای ساختمانی استفاده می کنند و قبل از آن طبق سفارش مشتری برش می دهند.

این سنگ آسیب پذیر نیست از این سنگ برای داخل ساختمان نیز استفاده می کنند به خاطر زیبایی آن برای دکوراسیون داخلی نیز به کار می رود.این سنگ در کوره آماده نمی‌شود و از معدن سنگ مستقیم به دست می آید. هرچقدر کیفیت آن بیشتر باشد قیمت آن نیز فرق می کند. این سنگ باعث محکم شدن ساختمان و زیبایی آن می شود و به عنوان عایق صوتی نیز به کار میرود و در ایران نیز ذخایر زیادی از این سنگ وجود دارد.

گرچه این سنگ همیشه به صورت طولی برش داده می‌شود اما اگر به صورت عمودی برش داده شود به خاطر تنوع داشتن آن شکلش  تغییر می کند و بسیار زیباتر می شود و باعث می شود که نمای ساختمان شیک و زیبا شود. این سنگ از بهترین سنگ تراورتن است و می‌تواند کمک زیادی به افرادی کند که خانه‌های خود را می‌خواهند با بهترین طرح ها و سنگ ها بسازند.

قیمت روز سنگ تراورتن رگه دار

قیمت روز سنگ تراورتن رگه دار افرادی که می‌خواهند کارهای ساختمانی را انجام دهند و میخواهند سنگ خریداری کنند باید بدانند که چه نوع سنگی را برای ساختمان خود می‌خواهند انتخاب کنند. این نوع سنگ جزو مقاوم ترین و مستحکم ترین سنگ هایی است که باعث استحکام ساختمان می شود. این سنگ در کوره ساخته نشده است بلکه از معدن سنگ به دست می‌آید به راحتی برش می خورد و در هر قسمتی از ساختمان که بخواهید می توانید آن را به کار برید دارای کیفیت بالایی است و قدرت چسبندگی بالایی با سیمان دارد.

این سنگ مزیتیهایی نسبت به سنگهای دیگر دارد مانند رنگ زیبای آن و موج ها و هاله های منظم آن که به صورت موج دار می باشد و همچنین مرغوبیت و استحکام آن را که نسبت به سنگهای دیگر آن را برتری می دهد. برای اطلاع از قیمت سنگ تراورتن با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما