مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ گرانیت کف حیاط

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاومت سنگ گرانیت کف حیاط مرکز خرید سنگ گرانیت کف حیاط

در کشور ما به جهت تولید سنگ گرانیت کف حیاط با کیفیت ، قابلیت صادر کردن این محصول به سایر کشورهای دیگر وجود دارد.صادرات سنگ گرانیت کف حیاط

مقاومت سنگ گرانیت کف حیاط

مقاومت سنگ گرانیت کف حیاط

چرا سنگ گرانیت به عنوان بهترین گزینه برای کف حیاط است؟

یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت کف حیاط استفاده از سنگ طبیعی است، چون که استفاده از سنگ طبیعی سبب می گردد که حیاط منزل شما فضایی گرم و صمیمی تری داشته باشد و به طور کلی محیط منزل شما لوکس تر و زیبا تر به نظر برسد.
اگر بخواهیم ویژ گی یک کف پوش مناسب برای کف حیاط را ارزیابی کنیم، به سه مورد کلیدی زیر باید توجه کنیم:

·         کارایی

·         زیبایی

·         دوام

استفاده از سنگ در هر قسمت ساختمان که باشد به فضا زیبایی، دوام و البته کارایی می بخشد. در ادامه مطالب نکاتی را که باید قبل از گزینش سنگ برای کف حیاط در نظر بگیریم را بررسی می کنیم.

جهت گزینش سنگ مناسب کف حیاط باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

ابتدا کاربری حیاط خود را تعیین کنید.

اولین و البته مهم ترین نکته در موضوع انتخاب سنگ این است که کاربری حیاط خود را تعیین کنیم، در این مرحله باید بررسی کنید که آیا حیاط شما پر رفت و آمد است یا خیر؟، آیا حیاط یک خانه است و یا حیاط یک مجتمع تجاری پر رفت و آمد؟ چون که رفت و آمد بالای افراد تاثیر بسیار زیادی بر روی فرسایش سنگ شما دارد و به عنوان نمونه در چنین وضعیتی باید از سنگ هایی سخت که مقاومت بالایی در مقابل سایش دارند استفاده شود. همینطور نوع کاربری فضای مورد نظر می تواند بر روی زیبایی سنگی که انتخاب می شود تاثیر گذار زیادی داشته باشد، به عنوان نمونه شما جهت یک حیاط خلوت با چند گلدان ساده نیاز به سنگ های خیلی لوکس ندارید، اما اگر قصد سنگ کاری حیاط یک ویلای لوکس را داشته باشید باید از سنگ های به قول معروف لاکچری استفاده کنید. به عنوان نمونه شما می توانید از سنگ کوبیک برای حیاط باغ یا ویلای خود استفاده کنید یا اینکه از یکی از انواع و اقسام سنگ های گرانیت به طور صیقلی استفاده کنید. چون که گرانیت در هر موقعیتی می تواند کاملا با فضا سازگاری داشته باشد.

تغییرات دمایی مورد نظر در محل مهم است:

ایجاد تغییرات دمایی فضای مورد شما نیز در گزینش سنگ بسیار اهمیت دارد و باید در زمان خرید به یاد داشته باشید، چون که تغییرات دما سبب آسیب دیدن سنگ های شما خواهد شد، به همین سبب شما در چنین شرایطی باید از سنگ هایی که درجه سختی بالایی دارند استفاده کنید تا از آسیب دیدن در امان باشند. در صورتی که فضای مورد نظر شما در معرض تغییرات آب و هوایی زیادی است، سنگ های گرانیت می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد.

مقاومت سنگ کف حیاط در مقابل ضربه و فشار های مکانیکی بسیار اهمیت دارد:

قرار دادن گلدان یا پارک کردن ماشین و … کارهایی است که شاید در حیاط خود انجام دهید و بعدا ببینید که همین کارهای ساده سبب خش افتادن، شکستن و یا آسیب دیدن سنگ های شما شده است. پس شما باید در نظر داشته باشید که سنگ مورد نظر شما باید مقاومت بالایی داشته باشد.

 

مرکز خرید سنگ گرانیت کف حیاط

مرکز خرید سنگ گرانیت کف حیاط جهت خرید سنگ گرانیت می توانید به سایت فروش ابنترنتی ما مراجعه کرده و خرید خود را با خیال آسوده انجام دهید.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید