مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش سنگ مرمریت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ مرمریت ساختمانیعرضه سنگ مرمریت ارزان

سنگ مرمریت، در دسته سنگ های آهکی قرار می گیرد و از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است. اگر سنگ های آهک به وسیله دستگاه های مخصوص، تحت فشار و حرارت زیاد قرار بگیرد، سنگ های مرمر به وجود می آیند. شرکت فروش سنگ مرمریت ارزان، همواره سعی می کند که بهترین محصولات را با استاندارد های کیفی بالا و در رنگ های متنوع، با قیمتی مناسب در بازار عرضه کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. 

شرکت فروش سنگ مرمریت ارزان

انواع سنگ مرمریت ساختمانی

انواع سنگ مرمریت ساختمانی سنگ مرمریت در مقایسه با سنگ های دیگر، در برابر فشار از مقاومت خوبی برخوردار بوده و از نظر پایایی، در حد مناسبی است. اغلب افراد سنگ مرمریت را با سنگ مرمر اشتباه می گیرند، در حالی که هیچ شباهتی بین این دو سنگ وجود ندارد. از انواع مختلف سنگ مرمریت ساختمانی، می توان به سنگ مرمریت خوی، سنگ مرمریت بسطام، سنگ مرمریت سبزوار، سنگ مرمریت آباده و غیره اشاره کرد. 

یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین سنگ های مرمریت، مربوط به شهر خوی است، که معدن آن در آذربایجان است. این نمونه از سنگ، از دوام و پایداری بلاملاحظه ای برخوردار است و دارای بافت و ساختاری فشرده است. فرآوری این سنگ در سطح بالا و با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای انجام می شود و به همین دلیل، از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است. سنگ مرمریت کاشمر، در دسته سنگ های مرمریت سفید به شمار می رود و به دلیل رنگ ویژه و شفافی که دارد، در صنعت ساختمان سازی به طور گسترده استفاده می شود. 

سنگ مرمریت کاشمر، در طرح های کم خط و پرخط تولید می گردد. از دیگر نمونه های سنگ مرمریت، می توان به مرمریت آباده اشاره کرد. این نمونه از سنگ، دارای قیمتی مناسب می باشد و از آن برای بدنه راه پله و کف منازل مسکونی به طور وسیعی استفاده می شود. مرمریت پرطاووسی، از تنوع رنگی بالایی بهره برده، که به همین دلیل مورد استقبال بسیاری از معماران قرار گرفته است. این نمونه از سنگ ها، دارای رنگ های گرم و زیتونی می باشد. به طور کل، استفاده از این سنگ ها برای نماهای خارجی مناسب نمی باشد، مگر اینکه دارای ضخامت زیادی باشند. 

عرضه سنگ مرمریت ارزان

عرضه سنگ مرمریت ارزان عرضه سنگ ارزان مرمریت، بر اساس کیفیت مورد تایید توسط واحد های کنترل کیفی، طرح های متنوع و همچنین، رنگ بندی های مختلف آن، انجام گرفته و دارای قیمت های مختلفی است. در هنگام خرید این محصول، حتماً مشاوره های لازم را از کارشناسان فعال در زمینه خرید و فروش دریافت نمایید. کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب، از ملاک های مهم خرید است. 

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید