شرکت فروش سنگ ساختمانی اسلب

 از سنگ اسلب برای نمای داخل منازل و حتی در ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شود که ابعاد سنگ اسلب نسبت به بقیه سنگ ها بزرگتر می باشد.

شرکت فروش سنگ ساختمانی اسلب به دلیل مزایایی که این سنگ نسبت به نمونه های دیگر دارد فروش بسیار مناسبی دارد.

به دلیل استفاده زیاد از این سنگ در انواع فضاها شرکت فروش سنگ انواع مختلفی از سنگ اسلب را عرضه می کند. 

شرکت فروش سنگ ساختمانی اسلب

خصوصیات سنگ ساختمانی اسلب

خصوصیات سنگ ساختمانی اسلب

سنگ اسلب یک نوع برش از سنگ های موجود در معادن می باشد که دارای ضخامت و ابعاد بزرگتری نسبت به سنگ های دیگر می باشد به دلیل این که این سنگ در قطعات های بزرگ برش می‌خورد دارای رنگ‌های طبیعی و زیبا تری می ‌باشد که این رگه های موجود در سنگ های طبیعی در ابعاد بزرگتر جلوه بیشتری دارد.

سنگ اسلب دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و در مقابل فشار های مکانیکی، خرد شدن و تغییرات دمای هوا بسیار بادوام می باشد.

به دلیل ساختار یکپارچه ای که دارد استفاده از این سنگ برای کف پوش به دلیل این که بند کشی های کمتری به وجود می آورد و می تواند منظره زیباتری را خلق کند.

سنگ اسلب دارای تنوع زیاد در رنگ و طرح های موجود بر روی آن می باشد که با هر برش شکل و ظاهر طرح ها متفاوت می باشد انواع سنگ های ساختمانی را می توان به شکل سنگ اسلب برش داد مانند سنگ گرانیت، تراورتن، کوارتز و نمونه های دیگر که هر کدام کاربرد های خاصی دارند را می توان به این مدل برش داد.

برخی از سنگ ها خاصیت این را دارند که نور را از خود عبور دهند و اگر به صورت اسلپ از این سنگ ها استفاده شود می تواند جلوه زیبایی از نور پردازی را به نمایش بگذارد.

همین خصوصیات سنگ اسلب است که باعث می شود طرفداران بسیار زیادی داشته باشد و استفاده از آن در طراحی دکوراسیون و معماری جدید بسیار فراگیر شده است. 

خرید سنگ ساختمانی اسلب خارجی

خرید سنگ ساختمانی اسلب خارجی با توجه به میل زیبایی پسندی انواع مختلف سنگ از خارج کشور وارد می شود که سنگ های وارد شده به کشور دارای طرح و نقش های خاصی می باشند.

از سنگ اسلب خارجی در ساختمان ها و پروژه هایی استفاده می شود که در آن ها هزینه ملاک نیست و فقط زیبایی و منحصر به فرد بودن ملاک عمل می باشد.

برای خرید سنگ ساختمانی اسلب خارجی باید به سنگ فروشی های لوکس مراجعه کنید و مراکز خاصی وجود دارند که این سنگ ها را ارائه می دهند.

اصولاً باید بدانید که برای خرید سنگ اسلب و خارجی نسبت به نمونه های ایرانی باید هزینه بالاتری پرداخت نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما