شرکت فروش سنگ تراورتن شکلاتی یزد

شرکت های مختلفی در راستای تولید و ساخت سنگ تراورتن شکلاتی یزد وجود دارد و مهم ترین آن کارخانه های موجود در شهر یزد است که سنگ های با کیفیتی و البته مقرون به صرفه ای را تولید و به بازار عرضه می کنند. این محصولات به دلیل کیفیت خوب امکان صادر شدن به بقیه کشورها را دارد.
شرکت فروش سنگ تراورتن شکلاتی یزد

مشخصات سنگ تراورتن شکلاتی

مشخصات سنگ تراورتن شکلاتی توضیحات سنگ تراورتن شکلاتی :

امروزه سنگ های از نوع تراورتن به دلیل داشتن تنوع رنگی مانند رنگ شکلاتی جزو یکی از تراورتن های رنگی با مصرف بالا در کار ساختمان سازی در سال های متمادی،  است. سنگ های تراورتن شکلاتی حاوی رنگ ثابت در برخورد تابش نور آفتاب دارد و ترکیب شدن این نوع سنگ با انواع و اقسام سنگ های تراورتن سفید و کرم رنگ، نمایی خیلی دلنشینی را به وجود می آورند.
سنگ تراورتن از نوع شکلاتی با نام های دیگر ذیل در بازار تولید و عرضه می گرد د:
کارخانه سنگ تراورتن شکاتی شهرستان کاشان ، کارخانه سنگ تراورتن شهر یزد ، کارخانه تولید سنگ تراورتن شکلاتی شهرستان تکاب ، سنگ تراورتن شکلاتی بی موج ، سنگ تراورتن شکلاتی موج دار

کیفیت بندی سنگ در ایران تعریف مشخص و خاصی ندارد. بنابراین هر کارخانه های تولید کننده سنگ ساختمانی درجه بندی مخصوص به خود را دارد.مثلا یک شرکت نیز درجه بندی سنگ تراورتن را به شکل صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک کرده است. سنگ صادراتی همان سنگ سوپر است که برای صادرات بسته بندی و پس از انجام مراحل گمرکی آماده بارگیری می شود. و البته درجه ممتاز از نظر رنگ بندی سنگ و همینطور کیفیت سنگ درجه بندی می گردد اما کیفیت تولید که شامل برش و ساب است هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند.

سنگ های تراورتن شکلاتی شهرستان یزد حاوی انواع موج های ریز و درشت است. سنگ تراورتن شکلاتی یزد به سبب داشتن زیبایی و البته داشتن یکنواختی در رنگ جزو پر تیراژه ترین سنگ ­های تراورتن شکلاتی است و کارایی آن در همه جاهای ساختمان به جزو کف اتاق ها می­ باشد.

سنگ های تراورتن یزد دارای رنگ سفید موج دار و همچنین نقش و نگار جذابی در عمق سنگ می ‌باشد و به نوعی می ‌توانیم آن را طبق کلمه لوکس ، جزو گران قیمت ترین سنگ‌های ساختمانی به حساب آورد. از این سنگ عموما در نمای خارج ساختمان استفاده می گردد و همینطور در قسمت ‌های داخل ساختمان هم مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

معدن سنگ تراورتن شکلاتی یزد در استان یزد، شهرستان تفت، دهستان دهشیر قرار دارد.

تامین کننده سنگ تراورتن شکلاتی یزد

تامین کننده سنگ تراورتن شکلاتی یزد یکی از تامین کننده سنگ های تراورتن شکلاتی سایت فروش اینترنتی ما است که می توانید از تنوع محصولات ما با مشخصات سنگ تراورتن مورد نظر خود استفاده و خرید نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما