خرید سنگ ورقه ای ساختمانی مشهد

خرید سنگ ورقه ای ساختمانی مشهد باکیفیت ممتاز به قیمت عمده شروع شد.

مقدمه: سنگ ورقه ای ساختمانی شبه گرانیتی چیست؟

سنگ های ورقه ای ساختمانی انواع گوناگونی دارند. سنگ های آذرین که به طور کلی در بازار به آنها در صورتی که درشت دانه باشند به گرانیتی و در صورتی که ریزبلور باشند، به شبه گرانیتی معرف شده اند، گاهی به صورت توده ای و بلوک استخراج می گردد که بعد از برش و فراوری لازم به بازار عرضه می گردد. برخی از سنگ های آذرین در اعماق کمتر و نزدیک سطح زمین سرد می شوند و سنگ های شبه گرانیتی را می سازند. بعضی از این سنگ های آذرین در سطح زمین رخنمون پیدا می کنند و کیفیت و سایر موارد اجازه استخراج سنگ ورقه ای ساختمانی را می دهد. بعضی از این مصالح برای کف و بعضی برای نما مناسب اند.

معرفی سنگ ورقه ای ساختمانی مشکی مشهد

سنگ ورقه ای مشکی مشهد، از سنگهای ساختمانی شبه گرانیتی و مقاوم محسوب می گردد. از آن در سنگفرش و نمای باغ و ویلا و پارک های کوهستانی بسیاری از مناطق استفاده شده است.

سنگ ورقه ای تیره مشهد دارای رنگ بین خاکستری تیره تا نوک مدادی متمایل به سبز بسیار تیره می باشد. هر تن از سنگ ورقه ای به طور متوسط حدود شش تا هشت متر مربع را می پوشاند، هر تن از سنگ ورقه ای مشکی مشهد به خاطر کیفیت، چگالی و استحکام قابل توجه به طور متوسط حدود پنج تا شش متر مربع را پوشش می دهد. ضخامت پیشنهادی برای کار کف در معابر عمومی شش تا ده سانتی متر است.

سنگ ورقه ای ساختمانی خاکستری- مشکی مشهد دارای قواره های بزرگ است. تنها در صورتی که محل اجرا طوری باشد که تردد افراد پیاده یا تنها وسایل سبک انجام می شود، با توجه به زیرسازی، می توان این سنگ را در محل توسط وسایل دستی با ماشین الات ساده خرد و نازکتر نمود.

 

سنگ ورقه ای مشهد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما