خرید انواع سنگ ورقه ای درجه یک مشهد

خرید انواع سنگ ورقه ای درجه یک مشهد به صورت عمده، با تخفیف واریز کامل نقدی میسر می باشد.

سنگ ورقه ای انواع گوناگونی دارد یکی از سنگ های لاشه ورقه ای باکیفیت سنگ خاکستری تا مشکی مشهد می باشد که برای کف و نما کاربرد دارد. قبل از ادامه، توضیحاتی راجع به سنگ ورقه ای می آوریم .

سنگ ورقه ای چیست؟

برخی سنگ ها به طور طبیعی دارای سطوح ضعیفی هستند که موقع استخراج به صورت ورقه ای در می آیند و به همان شکل برای ساختمان و محوطه سازی به کار می روند. معادن این نوع سنگ ها در سراسر ایران پراکنده بوده و دارای ده ها رنگ می باشند.

 

خرید انواع سنگ ورقه ای

 

 

کاربرد های سنگ ورقه ای کدام است؟

به طور عمده سنگ های ورقه ای درجه یک برای محوطه سازی پارک و باغ و ویلا به کار می روند. به علاوه امکان ساخت آب نما نیز با این سنگ وجود دارد. از سنگ های درجه دو هم بیشتر برای سنگفرش و نمای ساختمان استفاده می شود و معمولا با پوشش مواد رزینی مقاومت و دوام کافی تامین می شود. البته سنگ های درجه یک هم بهتر است محافظت شوند ولی در صورت عدم پوشش دهی هم دوام کافی دارند.سنگ های درجه سه که در واقع در موقع دستچین کردن سنگ های درجه یک و دو در دپو می مانند بیشتر برای ساخت پی و بدنه دیوار استفاده می شوند.

 

خرید انواع سنگ ورقه ای

 

شرایط خرید انواع سنگ ورقه ای چگونه است؟

با توجه به محدودیت های کارگاهی، محدودیت فضا برای ایجاد دپو و هزینه های انبار داری همچنین مسایل باربری توصیه می شود، بعد از مشاوره لازم و انتخاب سنگ های مورد نظر و مقدار هر کدام نسبت به سفارش اقدام بفرمایید. ان شا الله سنگ های مورد نظر با حداقل تاخیر و مشکلات ناخواسته  به دستتان خواهد رسید.

 

معرفی اجمالی سنگ ورقه ای مشهد

سنگ ورقه ای مشهد در چند رنگ که هر کدام دارای طیف رنگی است عرضه شده است. سنگ مشکی مشهد به خاطر استحکام و دوام معروف تر است. سنگ قهوه ای بیشتر برای نما به کار می رود. این سنگ نوعی سنگ پورفیری شبه گرانیتی است و گاهی بلور ها با چشم غیر مسلح نیز به وضوح دیده مس شوند. امکان خردکردن این سنگ در محل اجرا به سادگی امکان پذیر است ولی مد نظر داشته باشید که ضخامت های کمتر از شش سانتیمتر ممکن است، در اثر عبور وسایل سنگین یا نشست جزیی زمین ترک بخورد و خرد گردد.

 

خرید انواع سنگ ورقه ای درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما