مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سنگ گرانیت بروجرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ گرانیت بروجرد کدام است؟فروشنده سنگ گرانیت بروجرد

معدن سنگ گرانیت بروجرد واقع در استان لرستان شهرستان بروجرد می باشد. سنگ گرانیت جز سنگ های تزئینی و ساختمانی محسوب می شود. در ساختمان سازی به دلیل مقاومت بالای این سنگ در برابر سرما، گرما، ضربه و فشار در قسمت های داخلی و بیرونی ساختمان کاربرد فراوانی دارد.

تولید کننده سنگ گرانیت بروجرد

انواع سنگ گرانیت بروجرد کدام است؟

انواع سنگ گرانیت بروجرد کدام است؟ سنگ گرانیت دارای زمینه ای خاکستری رنگ است که قدرت جذب آب بالایی دارد و به صورت یک نواخت با مقاومت بالا است. سنگ گرانیت به روش های مختلفی فرآوری می شود. سنگ گرانیت جدولی، کوبیک، فلیم شده که نمونه هایی از فرآوری سنگ گرانیت است که هر کدام در مورد به خصوصی کاربرد دارد.

امروزه توانسته ایم علاوه بر تامین نیاز های داخلی کشور به سنگ گرانیت نیاز های کشورها نظیر ترکیه و عراق را به سنگ گرانیت تامین کنیم که خود باعث پیشرفت در حوزه صادرات شده است. اندازه، ضخامت، کیفیت تولید و درجه بندی در قیمت سنگ گرانیت تاثیر دارد.

سنگ گرانیت از سرد شدن مواد مذاب شکل گرفته است و نوعی سنگ آذرین درونی است و در این سنگ از هیچ ماده ی پر کننده ای استفاده نشده است و سنگ ماهیت طبیعی خود را دارد.گرانیت در برابر مواد شیمیایی، ضربه و خوردگی مقاومت بالایی دارد و جزء مزیت های این سنگ می باشد.

سنگ گرانیت از نظر رنگ به چهار دسته تقسیم می شوند: گرانیت مشکی، شکلاتی، قرمز و طوسی. کشور ایران از نظر معادن سنگ جزء کشور های ثروتمند محسوب می شود که در شهرهایی نظیر همدان ، مشهد، بروجرد، یزد، زنجان، گیلان و… دارای معادن سنگ می باشد که ویژگی آن ها در این است که در هر منطقه طرح و رنگ سنگ گرانیت با هم متفاوت است. انواع سنگ بروجرد در رنگ های سفید، خاکستری و مشکی یافت می شود.

سنگ گرانیت سفید بروجرد  به سنگ گرانیت نطنز و تکاب شباهت زیادی دارد. از سنگ گرانیت سفید بروجرد برای سنگ فرش پیاده رو ها ، سنگ فرش سوله های صنعتی، بهداشتی و غذایی، نمای بیرونی ساختمان، پله ها، دیوار پوش، سینک روشویی، پیشخوان آشپزخانه استفاده می شود.

فروشنده سنگ گرانیت بروجرد

فروشنده سنگ گرانیت بروجرد با توجه به این که سنگ های گرانیت سختی بالایی دارد هزینه برش و فرآوری آن نیز بالا است و این امر باعث قیمت بالای این سنگ شده است ولی فروشنده سنگ گرانیت می تواند در مورد مزایای این سنگ برای خریدار توضیحات دقیق بدهد و خریدار را مجاب کند با توجه به مزیت های فراوانی که این سنگ دارد از قیمت بالای آن چشم پوشی کند.

قیمت های سنگ گرانیت با توجه به کیفیت، رنگ و طرح متفاوت، ابعاد و قطر سنگ، نوع فرآوری آن متفاوت است و می توانید برای اطلاع از قیمت آن از سایت های معتبر دیدن کنید.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید