تولید کننده سنگ مرمریت پرشین

تولید کنندگان سنگ مرمریت پرشین در سراسر ایران بسیار زیاد می باشد. بزرگترین سنگ مرمریت پرشین در تهران واقع شده است. برای خرید این محصول می توانید به صورت مستقیم و اینترنتی اقدام کنید.

تولید کننده سنگ مرمریت پرشین

مشخصات سنگ مرمریت پرشین

مشخصات سنگ مرمریت پرشین برای بیان مشخصات سنگ پرشین باید,گفت این سنگ دارای سیلک سنگی فوق العاده زیبا و مناسب برای کف و دیواره های لابی و سرویس های لوکس می باشد. سنگ مرمریت پرشین سیلک در دو رنگ زمینه طوسی روشن و طوسی تیره موجود است . سنگ پرشین سیلک اغلب در ابعاد تایل و اسلب فرآوری می گردد. سنگ پرشین سیلک پس از اجرا به معنای واقعی زیبایی یک سنگ طبیعی را دارد. از محاسن این سنگ ساب پذیری خوب ، جذب آب پایین و استحکام سنگ می باشد.

کاربرد سنگ مرمریت پرشین سیلک به صورت کلی در سنگ فرش و نمای داخلی ساختمان بعنوان یکی از پر مصرف ترین سنگ های مرمریت ایران می باشد.
و در تمامی بخش های داخلی ساختمان می توان از این سنگ مرمریت استفاده نمود. یکی از مهم ترین کاربردهای سنگ پرشین سیلک استفاده به عنوان سنگ کف است. این سنگ با زمینه رنگ کرم جذابیت خاصی برای نمای داخلی به وجود می آورد و می تواند برای هتل های لوکس ، مراکز تجاری بزرگ ، واحدهای مسکونی کف سازی شیک و امروزی داشته باشد. علاوه بر استفاده بعنوان سنگفرش داخلی از این سنگ زیبا می توان به عنوان سنگ پله و راه پله نیز استفاده نمود. قسمت های شمشیری پله ها و حاشیه آسانسور از مهم ترین کاربردهای این سنگ است.

  • سنگ کف لابی هتل ها
  •   سنگ کف واحد های شیک تجاری و مسکونی
  •   نمای داخلی
  •  سنگ کف پله و کف پارکینگ
  • دیوار لابی و فضاهای داخلی

یکی از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد سنگ مرمریت پرشین سیلک یکنواختی رنگ آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای سنگفرش و نمای فضاهای داخلی خود استفاده نمایند. قیمت پایین این سنگ نسبت به سنگ های دیگر با زمینه کرم  سبب می شود استفاده از مرمریت پرشین سیلک افزایش بیشتری داشته باشد. این سنگ از نظر زمینه کرم و در سورت های سوپر و ممتاز بسیار شبیه به سنگ دهبید، سنگ خوی و سنگ بسطام  است تنها با این تفاوت که رنگی تیره تر و یکدست تری دارد. همچنین از دیگر ویژگی های سنگ پرشین سیلک مقاومت سایشی بالای آن است.

مرکز خرید سنگ مرمریت پرشین

مرکز خرید سنگ مرمریت پرشین بازار فروش سنگ مرمریت پرشین داغ و پر رونق می باشد. باید به این نکته توجه کنید که امروز با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات مرکز خرید سنگ به صورت اینترنتی انجام می شود.  برای خرید این نوع سنگ می توانید به صورت مستقیم و اینترنتی اقدام کنید. خرید اینترنتی به دلیل بدون واسطه بودن از تولید کننده به صرف کننده برای خریدار بسیار ارزان قیمت می باشد. خریدار می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. خرید اینترنتی مزایای بسیاری برای خریدار به همراه دارد. مهمترین مزیت خرید اینترنتی خرید آسان و ارزان را شامل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما