تولید کننده سنگ ساختمانی نما

تولید کننده سنگ ساختمانی نما با تمام توان و تلاش خود سعی می کند محصولی مثال زدنی را در اختیار مشتریان بگذارد. سنگ یکی از مصالح ساختمانی می باشد که می توان برای نما و خارج از ساختمان هم از آن استفاده کرد.

تولید کننده سنگ ساختمانی نما

ویژگی های سنگ نما ساختمانی چیست؟

ویژگی های سنگ نما ساختمانی چیست؟

ویژگی های سنگ نما ساختمانی شامل گزینه های زیر می شود:

  • سنگ نمای ساختمان باید در برابر گرما، سرما و تغییرات جوی مقاومت بالایی داشته باشد.
  • این گونه محصولات باید در مقابل سایش مقاومت خوبی داشته باشند و جذب آب کم تری هم داشته باشند.
  • این محصولات در مقابل اسید ها مقاومت خوبی دارند.
  • سنگی نما باید دارای خلل و فرج باشد که به خوبی روی نمای ساختمان نصب شود و از روی دیوار ریزش نکند.
  • سنگ نما در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارد.

انواع سنگ های ساختمانی که می توان در نما از آنها استفاده کرد شامل گزینه های زیر می شود:

  • سنگ تروارتن: این سنگ تمام خصوصیات سنگ نما را دارد. یعنی در مقابل گرما، سرما و تغییرات جوی مقاومت خوبی دارد. دارای خلل و فرج های طبیعی می باشد که باعث شده سنگ به خوبی به روی دیوار بچسبد.
  • سنگ نما گرانیت: این نمونه محصول چون بسیار سخت می باشد در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارد. قابلیت جلا پذیری این سنگ فوق العاده می باشد و می توان آن را به خوبی جلا داد. این محصول در برابر گرما، سرما و تغییرات جوی مقاومت بالایی دارد. نسبت به دیگر نمونه های محصول قیمت بیشتری هم دارد.
  • سنگ نمای سنداستون یا ماسه سنگ: این نمونه محصول با توجه به نوع موادی که در آن وجود دارد می تواند به دو صورت نرم و سخت باشد. این ها در برابر سرما و یخ زدگی مقاومت خوبی دارند. این نمونه محصول مقاومت خمشی بالایی دارد.
  • سنگ نمای چینی : این نمونه سنگ نسبت به گرانیت چسبندتر می باشد و چسبندگی آن به اندازه سنگ تراورتن نیست. این سنگ در برابر هوا زدگی مقاومت خوبی دارد. این محصول قیمت ارزان تری دارد.

 

کارخانه فروش سنگ ساختمانی نما

کارخانه فروش سنگ ساختمانی نما  کارخانه فروش سنگ ساختمانی نما  توانسته با تولید و فروش این محصول در آمد فوق العاده ایی را کسب کند. از بین تمام سنگ هایی که می توان برای نما استفاده کرد. سنگ تراورتن بهترین گزینه می باشد چون هم کیفیت بالایی دارد هم قیمت مناسبی دارد. 

در هنگام خرید سنگ نما باید به مقاومت سنگ در برابر نور خورشید و سرما توجه شود. چون سنگی که برای نما ساختمان استفاده می شود. باید نسبت به سنگی که در داخل ساختمان به کار می رود مقاومت تر و سخت تر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما