تولید کننده سنگ ساختمانی سفید

سنگ ساختمانی سفید در انواع مختلف گرانیت و مرمر در طرح های زیبا از طریق کارخانجات و تولیدکنندگان که در این مجموعه فعالیت دارند عرضه می گردد. سنگ های ارزان قیمت جهت کف ساختمان و پلکان و همچنین مناسب برای پوشش دادن دیوارهای داخلی ساختمان و نماکاری به فروش می رسد.

تولید کننده سنگ ساختمانی سفید

انواع سنگ ساختمانی سفید کدام است؟

انواع سنگ ساختمانی سفید کدام است؟ یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی سنگ ها هستند که از قدیم تا به امروز برای زیبایی ساختمانها از آن استفاده شده است. سنگ ها دارای ویژگی خاصی هستند و قابل مقایسه با دیگر مصالح ساختمانی نیستد. یکی از ویژگیهای بارز سنگهای ساختمانی مقاومت خیلی زیاد آنها و از همه مهمتر قابل شستشو بودن آنهاست. سنگ ها دارای کاربردهای زیادی هستند. از سنگ سفید برای دیوارها و کف ساختمانها استفاده می شود. البته در بسیاری از موارد برای نماکاری ساختمان نیز به کار برده می شود. انواع سنگ ساختمانی وجود دارد:

  •  گرانیت
  •  مرمر
  • کوارتزیت
  • مرمریت
  • تراورتن
  • آنتیک
  • گابرو

کاربرد هر کدام از سنگ ها در ساختمان متفاوت است.به عنوان مثال از سنگ گرانیت برای تزئین کف ساختمان و همچنین برای نما دادن ستونها از آن به کار می برند. از ویژگی مهم این سنگ داشتن سختی بالا و جزء سنگ های با دوام و محکم محسوب می شود. اما با توجه به تمام ویژگی هایی که این سنگها دارند رنگ سنگ از همه مهمتر است. مخصوصا رنگ سفید که زیبایی خاصی به ساختمان می دهد و حس تمیزی و تازگی می بخشد. هر کدام از سنگ های فوق دارای طرح های مختلفی است و هر گاه این طرح ها، زمانی که به رنگ سفید آمیخته می شوند جلوه ای خاص به ساختمان منازل می دهد.

نمایندگی خرید سنگ ساختمانی سفید

نمایندگی خرید سنگ ساختمانی سفید همان طور که اشار شد سنگ های ساختمانی انواع مختلفی دارد و دنیایی از طرح و رنگ در این زمینه وجود دارد. هر کدام از سنگهای ساختمانی دارای ویژگی منحصر به فردی هستند. بعضی از سنگ ها مناسب ستون ساختمان ها و برخی برای کف زمین و راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرند. مقاومت سنگ های ساختمانی نیز متفاوت است. بنابراین قیمت سنگ ساختمانی با توجه به ویژگی که دارد متفاوت است. برخی به دلیل استحکام بالا و طرح زیبا از سایر سنگ ها گران تر می باشند. اما اکثر مشتریانی که تاکنون سنگ ساختمانی خریداری کردند، از خرید سنگ سفید بسیار راضی بودند و از میان انواع رنگ هایی که وجود دارد رنگ روشن در میان طرح ها زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد. در این نمایندگی انواع سنگ ساختمانی با هر سلیقه ای وجود دارد. در این نمایندگی علاوه بر مشاوره جهت خرید خدماتی را هم ارائه می کنیم تا مشتریان براحتی بتوانند انتخاب درستی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما