تامین کننده سنگ ساختمانی کف

جهت تامین سنگ ساختمانی کف مورد نیاز خود می توانید به سایت فروش ما مراجعه نمایید و از تنوع سنگ های موجود در سایت بهره ببرید.

تامین کننده سنگ ساختمانی کف

خصوصیات سنگ کف ساختمان چیست؟

خصوصیات سنگ کف ساختمان چیست؟

برخی از ویژگی های سنگ کف:

باید قابلیت جلا پذیری داشته باشد:سنگ مناسب کف ساختمان نوعی از سنگ است که به راحتی و با کمک مواد مخصوص می تواند دوباره جلا بپذیرد. انواع و اقسام سنگ‌های گوناگون به مرور زمان کثیف می‌شوند و جرم می‌گیرند. همینطور ممکن است خط و خش بر روی سطح آن‌ها به وجود آید. به طور کلی سنگی مناسب است که به سادگی قابل جلاپذیری داشته باشد و همچنین خیلی زود به حالت براق خود بازگردد.

قیمت سنگ باید مناسب باشد:

کف ساختمان وسیع است و نمی توان تنها قسمتی از کف را سنگ و بقیه را از ابزار دیگر استفاده کرد. البته بعضی طرح‌های ترکیبی سنگ و پارکت و یا موارد دیگر قابل اجرا می باشد ولی هنوز مورد علاقه افراد قرار نگرفته است و البته هزینه بالایی جهت نصب آن اخذ می گردد. آنچه که مشخص است زمانی که تصمیم بگیرید کف ساختمان را سنگ کنید، به احتمال زیاد به طور یکدست این کار را خواهید کرد. در نهایت باید به قیمت تمام شده پروژه کف سازی نیز توجه کنید.ویژگی ‌های سنگ مناسب کف ساختمان چیست؟

اصولا سنگی جهت کف ساختمان مناسب است که دارای ویژگی‌ های خاصی باشد. البته فرقی نمی کند که از سنگ مرمر، گرانیت یا تراورتن جهت کف پوش کردن ساختمان استفاده کنیم، به هر صورت سنگ خوب است که بعضی از خصوصیت ‌های اولیه را حتما داشته باشد و یا در مراحل تولید این ویژگی‌ ها به سنگ اضافه شده باشد.

سنگ باید خش ناپذیر باشد:

بدیهی است که هر چه به جهت خش نخوردن به کف پوش مراعات کنیم، ولی باز هم ممکن است کودکان یا مهمانان، سبب ایجاد خش بر کف ساختمان گردند. به همین سبب یکی از ویژگی‌ های سنگ مناسب کف ساختمان، خش ناپذیری و یا حداقل دیر خش خوردن کالای سنگی است. از این نظر سنگ گرانیت مناسب ترین سنگ است.

مزایای استفاده از سنگ در پوشش کف چیست؟ 

در بخش زیر ما به چند مورد از خصوصیات سنگ کف ساختمان اشاره می کنیم:

  • استخراج شده از دل طبیعت باشد
  • سازگاری با هر محیط داشته باشد
  • دوام، استحکام و طول عمر بالای آن ها
  • تنوع در رنگ ها، طرح ها و بافت آن داشته باشد
  • عدم پراکنش و همچنین کمک به کاهش آلرژی
  • امکان تهیه و دسترسی راحت به آن وجود داشته باشد
  • حفظ زیبایی فضا برای مدت زمان طولانی کند
  • امکان ساب پذیری و جلا پذیری مجدد آن ها داشته باشد
  • جذب مقدار آب پایین و حفظ گرما
  • دارای نظافت و نگهداری آسان از سنگ کف باشد

 

فروشنده سنگ ساختمانی کف عمده

فروشنده سنگ ساختمانی کف عمده یکی از فروشنده سنگ ساختمانی ، سایت فروش ما است که می توانید با خیال راحت از محصولات ما خریداری نموده و البته از راهنمایی های کارشناسان ما هم بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما