تامین کننده انواع سنگ مرمریت در ایران

انواع سنگ مرمریت ایران با توجه به ظاهر زیبا و رنگ های متنوع آن در میان خریداران و مصرف کنندگان محبوبیت زیادی دارد. سنگ های مرمریت از دسته سنگ های آهکی هستند که کیفیتی بالاتر از سنگ های تراورتن دارند. هرچه تعداد خطوط و نقش و نگارهای موجود روی این سنگ ها بیشتر باشد کیفیت سنگ بالاتر است. استحکام و مقاومت سنگ مرمریت از سنگ تراورتن بیشتر بوده و از سنگ گرانیت کمتر است. وزن مخصوص سنگ مرمریت دو هزار و 560 کیلوگرم بر متر مکعب است. 

تامین کننده انواع سنگ مرمریت در ایران

فروش سنگ مرمریت در عمده فروشی ها

فروش سنگ مرمریت در عمده فروشی هاخریدار سنگ مرمریت نباید انتظار سنگی بدون بافت و خط و طرح را داشته باشد. سنگ های مرمریت همواره دارای خطوط و طرح هایی بر روی سطح خود هستند.

برای این که از کیفیت سنگ خریداری شده مطمئن شویم می توان با یک جسم فلزی بر روی سنگ ضربه بزنیم و اگر صدای شیشه به گوش رسید این سنگ بدون ترک و پوسیدگی است.

صادرات سنگ مرمریت ایران از پایانه مرزی آستارا

صادرات سنگ مرمریت ایران از پایانه مرزی آستاراصادرات سنگ از ایران به کشورهای چین، هند، ترکمنستان و کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عمان، امارات، عراق، قطر و بحرین صورت می گیرد. یکی از خریداران سنگ مرمریت ایران کشور ترکیه است که مبادلات ایران با این کشور از طریق پایانه مرزی آستارا صورت می پذیرد.

سنگ های مرمر به شکل های تایل، اسلب و استریپ به کشورهای همسایه صادر می شود. سنگ مرمر ایران به خاطر وجود منایع وسیع و تنوع رنگ و طرح و مواد تشکیل دهنده نسبت به سایر انواع سنگ های ساختمانی از اولویت صادراتی بالایی برخوردار است. به طوری که برخی از انواع آن در جهان بی نظیر و بسیار مشتری پسند است.

بهترین مارک سنگ مرمریت در تهران

بهترین مارک سنگ مرمریت در تهرانسنگ مرمریت درجه یک بسطام و آباده از بهترین برندهای این نوع سنگ است. سنگ مرمریت صلصالی از معادن سنگ مرمریت اصفهان استخراج می شود و در انواع مرمریت صلصالی یاسی، مرمریت کرم صلصالی و مرمریت سفید صلصالی وجود دارد.

این نوع سنگ که بیشتر در ابعاد 40*40 یا 50*50 در بازار وجود دارد بیشتر برای پله های داخلی ساختمان و کناره ها و دیواره ها استفاده می شود. بدیهی است قیمت این نوع سنگ ها بر اساس نحوه فراوری تا حدودی متغیر است.

قیمت سنگ مرمریت ایران با تخفیف 20 درصدی

قیمت سنگ مرمریت ایران با تخفیف 20 درصدیبهترین برند سنگ مرمریت سنگ مرمر دهبید می باشد که گرانقیمت بوده و قیمت آن تا متری 200 هزار تومان می رسد. برندهای دیگر این نوع سنگ بسته به ابعاد و نوع کاربری از حدود قیمت 70 هزار تا 120 هزار تومان در بازار موجود است. قیمت سنگ ها بر اساس نوع فراوری و کیفیت و این که برای کدام قسمت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما