تامین انواع سنگ ورقه ای صادراتی کاشان

تامین انواع سنگ ورقه ای کاشان با کیفیت صادراتی، با قیمت مناسب و تخفیف خرید نقدی به طور عمده انجام می شود. این سنگ ها برای سنگفرش و نما و محوطه سازی به صورت گسترده استفاده می گردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در گستره سنگ های ورقه ای، معادن سنگ در اطراف شهر کاشان از ویژگی مناسبی برخوردارند. به علت شرایط تکتونیکی موجود در ایران مرکزی که منطقه کاشان هم در آن واقع شده است، سنگ ها ساخت ورقه ای پیدا می کنند و در صورتی که این سنگ ها استحکام کافی را دارا باشند، به عنوان سنگ ورقه ای برای مقاصد ساختمانی استخراج و مورد بهره برداری قرار می گیرند. در زیر به طور اجمالی سنگ های ورقه ای موجود در اطراف کاشان را معرفی می نماییم.

سنگ ورقه ای زرد کاشان

سنگ ورقه ای زرد کاشان بسیار باکیفیت بوده و برای کار کف استفاده می شود. به طور طبیعی ورقه ای می شود ولی گاهی بلوکهایی از آن نیاز به برش هم دارد. این سنگ نوعی سنگ دگرگونی به حساب می آید و در اثر تبلور مجدد فضا های خالی آن کامل پر شده است.

 

انواع سنگ ورقه ای

 

این سنگ به صورت قواره های در هم با ضخامت شش تا ده سانتیمتر، به صورت تنی به فروش می رسد، در صورت سفارش امکان تهیه قواره ها با ضخامت چهار تا شش سانتیمتر وجود دارد که معمولا به صورت متر مربع به خریدار تحویل می شود.

 

سنگ ورقه ای قرمز جگری

سنگ ورقه ای قرمز جگری کاشان برای نما و اجرای دیوار سنگی کاربرد دارد. این سنگ دارای قواره های مختلفی است. گاهی به خاطر رگه های سفید که حاصل پر شده درز و شکاف های سنگ، که اغلب مجدد پر شده اند، جلوه جالبی دارد. این سنگ در کف هم کار شده ولی استفاده از آن در نما مناسبتر است.

 

فروش انواع سنگ ورقه ای

 

 

ان شا الله در آینده سنگ های بیشتری را معرفی خواهیم کرد. همچنین علاوه بر تامین انواع سنگ ورقه ای باکیفیت، برای مشاوره انتخاب سنگ ورقه ای مناسب نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما