مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین انواع سنگ ورقه ای درجه یک

قیمت سنگ ورقه ای مشهد

تامین و تهیه انواع سنگ ورقه ای درجه یک مورد نیاز برای پروژه های عمرانی مناطق مختلف کشور به قیمت ویژه و تخفیف بهاره صورت می گیرد.

در مناطق بسیاری از کشور پارک های جنگلی وسیعی وجود دارند. سنگ های ورقه ای یک گزینه مناسب برای محوطه سازی این فضا ها به حساب می آید زیرا با شکل های نا منظم تدایی سنگفرشی طبیعی را در ذهن ایجاد می کند، پارک های جنگلی محلی برای تفریح در طبیعت بکر است، در این مکان ها استفاده زیاد از آجر و سنگ های بریده جالب نیست. ضمن این که سنگ های ورقه ای ضمن بارش باران و خیس شدن در اثر آبیاری و شستشو لغزندگی بسیار کمتری نسبت به سنگ های برش خورده دارند.

 

سنگ ورقه ای کوهی سنگفرش

 

استفاده مناسب از این گنجینه های طبیعی باعث حفظ آن ها برای آیندگان خواهد شد. با استفاده از سنگ های درجه یک به جای سنگ های لاشه و درجه سه در این مکانها سال ها از فضایی بکر و طبیعی استفاده می کنیم بدون آن که نیاز به مرمت زودهنگام پیدا شود.

گستردگی معادن و تنوع مناسب، استخراج آسان و امکان استفاده از این سنگ ها بدون نیاز به فرآوری خاص باعث قیمت ارزانتر این سنگ ها نسبت به سنگ های بریده که نیاز به فرآوری بیشتر دارند، شده و از عوامل گرایش به استفاده از سنگ های ورقه ای می باشد.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید