بازار فروش سنگ چینی پله نیریز

سنگ چینی پله نیریز با پس زمینه سفید و با خط های مشکی از قدیم الایام یکی از پر مصرف ترین سنگ ها ساختمانی است که توجه کاربران خوش سلیقه را بسیار به خود جلب میکند. اما دلیل این همه محبوبیت بین مردم چیست؟ باید ذکر کنم که این سنگ چینی نیریز به دلیل داشتن بلور های کوچک و خیره کننده باعث شده که این سنگ ساب پذیر مناسبی داشته باشد. سنگ چینی نیریز ویژگی های دیگری از جمله جذب پایین آب، مقاومت در برابر فشار، سایش بالا نیز دارد.

بازار فروش سنگ چینی پله نیریز

راهنمای خرید سنگ چینی پله نیریز

راهنمای خرید سنگ چینی پله نیریز پله ها برای برقراری ارتباط بین دویا چند طبقه یا گاه برای دیزاین یک سالن به کار میروند و امروزه در شکل های بسیاری در اطرافمان مشاهده می کنیم. در هنگام خرید سنگ باید به این نکته توجه داشته باشید که برای چه محیطی میخواهید سنگ را خریداری کنید و با توجه به این نکته می توانید سنگ مورد نظر مطابق خواست و شرایط محیطی را تهیه کنید.

به طور مثال جنس پله ها می تواند متفاوت باشد بسته به سلیقه و شرایط محیطی می تواند چوبی، سنگی شیشه ای یا فلزی باشد در محیط های مشابه بیمارستان رفت و آمد زیاد است فرض کنید بخواهیم پله های شیشه ای قراربدهیم اما قاعدتا انتخاب مناسبی نیست ولازم به ذکر است که بگویم پله بیشترین فشار را در برابر پوشش کف متحمل می شود.

پس در چنین محیط هایی باید به فکر یک پله با استحکام بالا و مقاوم در برابر سابیدگی و فشار باشد تا پس از گذشت زمان دچار شکستگی و ترک خوردن و گاه لب پر شدن نشود برای خرید سنگ باید به دو نکته حیاتی سنگ توجه داشته باشد که سنگ در چه شرایط خارجی یا بیرونی قرار است نصب شود به طور مثال اگر سنگ پله ها برای بیرون از منزل و یک فضای باز هستند باید از مقاومت بسیاری در برابر ضربات و نور خورشید داشته باشند.

پخش انبوه سنگ چینی پله نیریز

پخش انبوه سنگ چینی پله نیریز ذخائر سنگ های زینتی ایران شامل سنگ مرمر، گرانیت، سنگ چینی و.. مورد توجه قرارگرفته است سنگ چینی حدود 259میلیون تن تخمین زده شده است یعنی حدود 15 درصد از ذخایر کلی سنگ های زینتی ایران در کشور ما درکل 165معدن سنگ چینی وجود دارد که 143معدن آن فعال و 12 درصد آن متوقف شده اند یا درحال تجهیز هستند سهم خصوصی این معادن67درصد و سهم تعاونی آن 30 درصد و سهم سنگ دولتی 3 درصد می باشد.

در این معادن حدود4798 نفر مشغول به کار هستند اغلب این معادن در استان های فارس ، اصفهان، کرمان و…. قرار دارند و حدود 50درصد سنگ های چینی در استان های ذکر شده قرار دارند که پس از استخراج به پخش سنگ چینی و سپس به فروش سنگ چینی میپردازند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما