ارائه کننده سنگ گرانیت طبیعی

در جهان ما سنگها به صورت مختلف و در رنگ و سایز گوناگون یافت می شود که یک نمونه از آن را سنگ گرانیت طبیعی گفته می شود و نام دیگر این سنگ را سنگ خارا هم می گویند. این سنگ جزء سنگهای آذرین است و به همین دلیل دارای یک نوع بافت با دانه های درشت و متوسط است و مخلوطی از کانیهاست که به رنگ های سفید و صورتی و خاکستری در طبیعت وجود دارد و این سنگها یکی از سنگین ترین سنگ های دنیاست.ارائه کننده سنگ گرانیت طبیعی

ویژگی های سنگ گرانیت طبیعی

ویژگی های سنگ گرانیت طبیعی مهم ترین ویژگی سنگ گرانیت طبیعی یا سنگ خارا محکم بودن و سخت بودن آنهاست به همین دلیل است که به عنوان مصالح ساختمانی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر آزمایشگاه ها همیشه به دلیل سخت بودن و مقاوم بودن این سنگ در برابر ساییدگی از آن استفاده می کنند. مقاومت این محصول باعث شده است که از آن به صورت ورق های چند میلی متری از آن را تولید کنند. سنگ گرانیت از مذاب های اسیدی تشکیل شده است. 

سنگ گرانیت به رنگ های سفید، صورتی، خاکستری، قرمز، سبز و مشکی در طبیعت وجود دارد. سنگ گرانیت در مقایسه با سنگ آهکی سخت تر است ولی سطح آن دارای یکنواختی بیشتر است. سنگ گرانیت به دلیل مقاوم بودن آن به راحتی قابل خش نمی باشد و در برابر حرارت بالا خیلی استقامت دارد. اگر کسی می خواهد در مکان های بیرونی خانه یا حیاط خود را سنگ فرش کند بهتر است از سنگ گرانیت استفاده کند چرا که بهترین کاربرد را دارد و قابل خراب شدن نیست و توصیه می شود در راه پله ها هم از آن استفاده کنید.

سنگ گرانیت نسبت به انواع دیگر از سنگ ها دارای طول عمر بیشتر و دوام بالاتر است. در داخل کشور معادن بسیار زیادی وجود دارد که انواع سنگ های گرانیت را استخراج می کنند. گرانیت یک نوع سنگ است که توصیه می شود در راه پله ساختمان و یا در فضای داخلی هم از آن استفاده شود چرا که وجود ترکیب رنگ داخل آن باعث جذابیت بیشتر در کل خانه می شود و این محصول در برابر نفوذ رطوبت و آب بسیار مقاوم است.

مرجع فروش سنگ گرانیت طبیعی

مرجع فروش سنگ گرانیت طبیعی فروش سنگ طبیعی گرانیتی در بیشتر شهر ها انجام می شود چون هر شرکتی که تولید می کند به سراسر کشور فرستاده می شود و هرکدام برای خود نمایندگی هایی دارند و شما با مراجعه به آنجا و یا سایت هایی که وجود دارد می توانید محصول خود را سفارش دهید و به موقع تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما