ارائه کننده سنگ مصنوعی بین کابینتی

سنگ مصنوعی بین کابینتی بسیار پر کاربرد و پرطرفدار شده است. استفاده از این سنگ ها به آشپزخانه نمای شیک و شکیل می بخشد. از زمانی که آشپزخانه ها بخشی از فضای اصلی خانه شده اند و دیوار های جدا کننده حذف شده اند به زیبایی آشپزخانه توجه ویژه ای می شود. سنگ های بین کابینتی بهترین انتخاب برای زیبایی آشپزخانه هستند که این سایت به عنوان یکی از ارائه کننده های آن می باشد. 

ارائه کننده سنگ مصنوعی بین کابینتی

مشخصات سنگ مصنوعی بین کابینتی

مشخصات سنگ مصنوعی بین کابینتی مشخصات سنگ مصنوعی بین کابینتی شامل موارد زیر می باشد. 

  • از نظر اقتصادی کم هزینه و مقرون به صرفه هستند زیرا جنس آن ها از پی وی سی می باشد. 
  • در برابر ضربات مکانیکی و فیزیکی مقاوم می باشد. این می تواند به دلیل استفاده از پودر سنگ هنگام تهیه آن باشد. 
  • دارای وزن سبک است و نصب آن بسیار راحت، سریع و آسان انجام می شود، که این به عنوان یک مزیت در مقابل سنگ های طبیعی به شمار می رود. 
  • قابل شستشو  است و بدون دغدغه می توان با آب و انواع شوینده ها اقدام به تمیز کردن آن نمود. البته این نوع از دیوار پوش ها خاصیت آنتی باکتریایی دارند. 
  • مقاوم در مقابل حرارت و آتش هستند ب این حال اگر در تماس با شعله مستقیم قرار بگیرند جمع می شوند. 
  • دارای رنگ بندی و طرح های متنوع می باشد. 

سنگ های مصنوعی خود دارای تقسیم بندی ویژه ای می باشند که شامل سه دسته سنگ مصنوعی کابینت یا CPS، سنگ مصنوعی کوارتز و سنگ مصنوعی کورین می شوند. در این بین سنگ های کورین جزء سنگ هایی هستند که بین کابینت ها استفاده می شوند.

فروش سنگ مصنوعی بین کابینتی

فروش سنگ مصنوعی بین کابینتی سنگ بین کابینتی مصنوعی به دلیل داشتن مشخصات و مزایایی که نسبت به سایر متریال ها به ویژه سنگ طبیعی دارد، توانسته جایگاه خود را در بازار پیدا کند و متقاضیان خاص خود را دارد. همین امر باعث گردیده که فروش خوبی در بازار داشته باشد. 
به دلیل داشتن تنوع بی نظیر متقاضیان می توانند به راحتی بسته به سبک آشپزخانه خود طرح مورد نظر را انتخاب نمایند. یکی از مراکز فروش این محصول همین مجموعه می باشد. متقاضیانی که قصد خرید دارند پس از انتخاب سنگ مصنوعی مورد نظر خود در بخش محصولات می توانند اقدام به سفارش نمایند. 
جهت ثبت سفارش لازم است تا با استفاده از راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناس های ما در تیم فروش تماس حاصل کنند و در صورت نیاز راهنمایی و مشاوره دریافت نمایند. پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر شما در اولین فرصت در مکان مورد نظر شما قابل تحویل خواهد بود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما