ارائه کننده سنگ تراورتن تیشه ای

جهت خرید سنگ تراورتن تیشه ای می توانید به سایت فروش  اینترنتی ما مراجعه نمایید و از محصولات ما با خیال راحت و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

ارائه کننده سنگ تراورتن تیشه ای

کاربرد سنگ تراورتن تیشه ای چیست؟

کاربرد سنگ تراورتن تیشه ای چیست؟ کاربرد سنگ تیشه ای: سنگ تراورتن، نوعی سنگ آهک متخلخل می باشد و در دسته سنگ های رسوبی و همچنین تزیینی به حساب می‌ آید. این سنگ ها از بجا مانده رسوبات چشمه‌ آب گرمی می باشند. حفره هایی در این سنگ ها وجود دارد به دلیل محیط اشغال شده به وسیله گازهایی که در آب های گرمی منبع رسوب‌گذاری وجود دارد. هر چه مقدار ماده محلول در آب این منابع کمتر باشد، رنگ سنگ روشن‌تر می شود.

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت سنگ های تراورتن : میزان گرمی و همینطور میزان ارتفاع منطقه ای که سنگ در آنجا وجود دارد نیز بر میزان کارآیی سنگ های تراورتن تأثیر می‌گذارد.

بیشتر سنگ‌های تراورتن دارای مقاومت سایش پایینی است. به همین مورد به راحتی تولید می‌شوند ولی مقاومت فشاری مناسب دارند. مقاومت فشاری این سنگ ها از سنگ مرمریت بیشتر و از سنگ گرانیتی کمتر است، ولی به دلیل داشتن استحکام و تخلخل پذیری بالای این سنگ، شرایط کاری در فضای اشباع و ارتفاع را ایجاد می کند. سنگ تراورتن به سبب داشتن تخلخل، خاصیت عایق حرارتی و صوتی و دارا بودن حفره‌ هایی موجود در سطح سنگ باعث افزایش مقاومت آن در برابر آتش‌سوزی می گردد. به همین جهت سنگ های تراورتن از مقدار مقاومت خوبی برخوردار است.

سنگ تراورتن دارای ویژگی صیقل پذیری بسیار بالایی است، به خصوص سنگ تراورتن عباس‌آباد و حاجی‌آباد، بر طبق همین امر درخشندگی بالایی هم دارد. این سنگ برای استفاده در مکان های دارای حجم زیاد قابلیت استفاده زیادی دارد. همچنین از سنگ تراورتن در فضاهای رومی استفاده می‌ گردد که می‌تواند انواع  و اقسام حجم‌ های مورد نیاز را به دست آورد. از عیوب این سنگ ها این است که قدرت میزان جذب کردن آب نسبتا بالایی دارد. این عیب با پیشرفت کردن تکنولوژی های تولید تا حدودی رفع شده است. 

این سنگ در نماهای داخلی و خارجی ساختمان قابل استفاده است. تراورتن را در منطقه های سرد و البته بارانی هم می توان استفاده کرد. .. این سنگ در نمای داخلی جهت  قرنیز دیواری، سنگ بغل پله و …. کاربرد دارد

برخی از پارامترهای تعیین کننده درجه و قیمت سنگ های تراورتن مانند: رنگ سطحی محیط – منظم بودن موج  – قطر سنگ – نوع رزین – برش سنگ و ….

نمایندگی فروش سنگ تراورتن تیشه ای

نمایندگی فروش سنگ تراورتن تیشه ای نمایندگی فروش سنگ تراورتن تیشه ای: با توجه به تولید این سنگ در کشور ایران با کیفیت بسیار خوب، امکان صادر و یا فروش در شهرهای مختلف وجود دارد. برخی از فروشندگان در شهرستان های تکاب و  آذر شهر به فروش گسترده پرداخته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما